Size Power zdzialal w moim przypadku swietna robote. Odkad zaczalem z moja dziewczynawspolzycie, zastanawialem sie jak powiekszyc sobie penisa. Byl on naprawde niewielki i mialem z tego powodu wstydliwy kompleks. Nie moglem patrzec na siebie nagiego. Dziewczyna zapewniala mnie, ze wszystko jest w porzadku, ale ja sam czulem, ze tak nie jest. Bylo mi z tym po prostu zle i postanowilem poszukac rozwiazania. Po pierwszym uzyciu Size Power, nie widzialem znacznej roznicy w rozmiarze mojego czlonka. Jednak juz po drugim zazyciu kapsulki, moj penis zaczal nabierac prawidlowych ksztaltow. Po kilku dniach stosowania efekty byly rewelacyjne. Kilka centymetrow do przodu i grubosc proporcjonalnie takze sie powiekszyla. Jakosc tego produktu jest na najwyzszym poziomie,a wszystko przy uzyciu naturalnych skladnikow. Pamietajcie jednak, by podczas uzywania Size Power, pic duze ilosci wody lub innych plynow (tak zalecane jest w ulotce dolaczonej do preparatu). Odkad powiekszylem swoje przyrodzenie, moja dziewczyna jest rowniez bardzo zadowolona i teraz sama przyznaje, ze to byl swietny pomysl. powiekszania penisa tabletki na powiekszenie penisa powiekszanie biustu zdjecia jak powiekszyc penisa w domu cwiczenia na powiekszenie penisa