Size Power zdzialal w moim przypadku swietna robote. Odkad zaczalem z moja dziewczyna wspolzycie, zastanawialem sie jak powiekszyc sobie penisa. Byl on naprawde niewielki i mialem z tego powodu wstydliwy kompleks. Nie moglem patrzec na siebie nagiego. Dziewczyna zapewniala mnie, ze wszystko jest w porzadku, ale ja sam czulem, ze tak nie jest. Bylo mi z tym po prostu zle i postanowilem poszukac rozwiazania. Po pierwszym uzyciu Size Power, nie widzialem znacznej roznicy w rozmiarze mojego czlonka. Jednak juz po drugim zazyciu kapsulki, moj penis zaczal nabierac prawidlowych ksztaltow. Po kilku dniach stosowania efekty byly rewelacyjne. Kilka centymetrow do przodu i grubosc proporcjonalnie takze sie powiekszyla. Jakosc tego produktu jest na najwyzszym poziomie, a wszystko przy uzyciu naturalnych skladnikow. Pamietajcie jednak, by podczas uzywania Size Power, pic duze ilosci wody lub innych plynow (tak zalecane jest w ulotce dolaczonej do preparatu). Odkad powiekszylem swoje przyrodzenie, moja dziewczyna jest rowniez bardzo zadowolona i teraz sama przyznaje, ze to byl swietny pomysl. techniki powiekszania penisa bezoperacyjne powiekszanie biustu powiekszanie penisa video jak powiekszyc naturalnie penisa powiekszenie penisa tabletki